Gravitația lui Dumnezeu? Totul cade-n cer: prin cuvinte. (Costel Zăgan)
Mie îmi convine să existe Dumnezeu: n-aș suporta singur această lume!
Costel Zăgan, Inventeme
Inima mă înconjoară numai ea mai palpită exist pentru prima oară iubire du-mă-n ispită Numai inima palpită Doamne totu-i inima ia-mă pe min...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu