"DINCOLO DE RETINĂ", nr.1/2017
Şi eu printre nume bune. Bucurie. Mulțumesc mult întregii echipe!
Mulțumesc, Maria Oprea!
Inima mă înconjoară numai ea mai palpită exist pentru prima oară iubire du-mă-n ispită Numai inima palpită Doamne totu-i inima ia-mă pe min...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu